Wydrukuj własne zdjęcie

Zmień zdjęcie w własną fototapetę, obraz lub naklejkę

Zamów unikalną i osobistą dekorację ścienną, używając własnego zdjęcia. Wszystko, czego potrzebujesz, to własna fotografia.

Aby wyniki były jak najlepsze, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy podczas tworzenia własnej dekoracji ze zdjęcia:

Twoje zdjęcie musi mieć co najmniej 3 megapiksele. Rozdzielczość określa, jak ostra będzie tapeta na ścianie. Proporcje zdjęcia powinny odpowiadać proporcjom ściany – w przeciwnym razie niektóre obszary zostaną wycięte – ale nie martw się, możesz sprawdzić, jak to wygląda w podglądzie po przesłaniu obrazu.

Aby sprawdzić, czy jakość obrazu jest wystarczająco dobra, spróbuj przesłać swój obraz. Nasz system nie obsługuje zdjęć o rozdzielczości poniżej 3 megapikseli. Aby zapewnić wysoką jakość, sprawdzimy Twoje zdjęcie przed wydrukowaniem i skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy mieć jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące ulepszeń.

  1. Zmierz szerokość i wysokość całej ściany.
  2. Jeśli jakikolwiek fragment ściany ma różne wysokości, zmierz najwyższy punkt, aby pokryć całą ścianę.
  3. Tapeta jest drukowana w dokładnych wymiarach, więc zawsze dodaj minimum 5 cm do wymiarów szerokości i wysokości, jeśli ściana jest nierówna.

Wszystkie nasze fototapety są wykonane na zamówienie, więc możesz zamówić tyle metrów kwadratowych, ile potrzebujesz do pokrycia ściany.

Twoje konto:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.