Wydrukuj własne zdjęcie

Zmień zdjęcie w własną fototapetę, obraz lub naklejkę

Zamów unikalną i osobistą dekorację ścienną, używając własnego zdjęcia. Wszystko, czego potrzebujesz, to własna fotografia.

Aby wyniki były jak najlepsze, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy podczas tworzenia własnej dekoracji ze zdjęcia:

Twoje zdjęcie musi mieć co najmniej 3 megapiksele. Rozdzielczość określa, jak ostra będzie tapeta na ścianie. Proporcje zdjęcia powinny odpowiadać proporcjom ściany – w przeciwnym razie niektóre obszary zostaną wycięte – ale nie martw się, możesz sprawdzić, jak to wygląda w podglądzie po przesłaniu obrazu.

Aby sprawdzić, czy jakość obrazu jest wystarczająco dobra, spróbuj przesłać swój obraz. Nasz system nie obsługuje zdjęć o rozdzielczości poniżej 3 megapikseli. Aby zapewnić wysoką jakość, sprawdzimy Twoje zdjęcie przed wydrukowaniem i skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy mieć jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące ulepszeń.

  1. Zmierz szerokość i wysokość całej ściany.
  2. Jeśli jakikolwiek fragment ściany ma różne wysokości, zmierz najwyższy punkt, aby pokryć całą ścianę.
  3. Tapeta jest drukowana w dokładnych wymiarach, więc zawsze dodaj minimum 5 cm do wymiarów szerokości i wysokości, jeśli ściana jest nierówna.

Wszystkie nasze fototapety są wykonane na zamówienie, więc możesz zamówić tyle metrów kwadratowych, ile potrzebujesz do pokrycia ściany.

Twoje konto:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czekamy na Twój telefon

Masz pytania lub nie możesz znaleźć wymarzonego wzoru?

Chętnie znajdziemy go dla Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania! Zadzwoń - 538 153 370

Jak będzie wyglądać fototapeta w Twoim pokoju? Zrobimy dla Ciebie wizualizacje zupełnie za darmo!

Wyślij zdęcie swojej ściany wraz z linkiem do fototapety, sprawdź czy fototapeta będzie dobrze wyglądać na Twojej ścianie. Wyślij mail: kontakt@fototapetypolskie.pl

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 538 153 370.