Fototapety zamówienie

Fototapety na zamówienie

Fototapety na zamówienie

Ożywienie, wprowadzenie nowych kolorów, piękne wzornictwo – to wszystko mogą dać każdemu wnętrzu odpowiednio dobrane fototapety. W połączeniu z nowymi materiałami, które gwarantują zmywalność, a także większą wytrzymałość, fototapety stają się coraz bardziej popularne. Co więcej, obecnie nie trzeba decydować się na tzw. “gotowe produkty”, a można wybrać fototapetę z różnego rodzaju materiałów, która będzie przedstawiała dowolną grafikę. Tym właśnie charakteryzują się fototapety na zamówienie, które mogą nabyć Państwo w naszym sklepie.

Co warto wiedzieć o fototapetach na zamówienie?

Fototapety na zamówienie są drukowane dopiero na życzenie konkretnego Klienta, który podaje wszelkie niezbędne wytyczne dotyczące fototapety. Można wybrać materiał, z którego ma ona zostać stworzona, a także wymiary dzięki którym można dopasować fototapetę do dowolnego kształtu powierzchni docelowej.

Co więcej, można wybrać także technikę druku. Dzisiejsza technologia umożliwia wykonywanie fototapet na zamówienia drukowanych bezpośrednio na wskazanej ścianie przez Klienta. Warto przyjrzeć się dokładniej poszczególnym wytycznym, dzięki którym mogą Państwo spersonalizować zamówioną fototapetę w naszym sklepie.

Wzór fototapety na zamówienie

Szukając wymarzonej fototapety, mogą Państwo skorzystać z przygotowanej bazy grafik dostępnej na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy kilka gotowych kategorii fototapet w celu ułatwienia poszukiwań, a także mogą Państwo wykorzystać wewnętrzną wyszukiwarkę, która jest dostępna na stronie.

Gdyby jednak w ten sposób nie udało się Państwu znaleźć zadowalającego wzoru – wciąż mogą Państwo złożyć zamówienie na fototapetę w naszym sklepie. Możliwe jest wgranie własnego zdjęcia/grafiki, dzięki czemu można zamówić fototapetę, która będzie przedstawiała dowolną grafikę.

Wymiary fototapety

Składając zamówienie na fototapetę, następnym krokiem będzie podanie wymiarów, które mogą być dowolne. Powinny jednak być odzwierciedleniem wymiarów powierzchni, na której ma się znaleźć zamówiona fototapeta. Jeśli jest ona niestandardowa i będą mieli Państwo trudności w złożeniu zamówienia – zachęcamy do kontaktu. Podpowiemy jakie wymiary fototapety będą najbardziej odpowiednie w danej sytuacji.

Materiał zamówionej fototapety

W naszym sklepie mogą Państwo także wybrać materiał, z którego będzie stworzona Państwa fototapeta. Drukujemy fototapety w oparciu o najwyższej jakości materiały, takie jak:

  • Fototapety flizelinowe – jest to najbardziej podstawowy rodzaj fototapet, który jest jednocześnie najbardziej ekonomiczny i prosty w montażu. Dzięki temu sprawdzą się one w każdym pomieszczeniu i będą posiadały wierne odwzorowanie kolorów przez wiele lat.
  • Fototapety zmywalne – tego typu fototapety zaleca się zamawiać na potrzeby aranżacji pomieszczeń o wyższej wilgotności oraz podatnych na zabrudzenia. Będą to zatem wszelkiego rodzaju łazienki, kuchnie, a także przedpokoje i korytarze. Pokrycie materiału fototapety laminatem matowym, sprawia że spokojnie można zmywać zabrudzenia za pomocą mokrej ścierki itp.
  • Fototapety winylowe gładkie – w tym przypadku jest to tzw. materiał premium. Cechuje się wysoką jakością odwzorowania kolorów oraz ich głębi, a z uwagi na fakt wysokiej gramatury, pozwala także zakryć drobne niedoskonałości na ścianie. Charakteryzuje się także przyjemnością w dotyku, przez swoją gładkość oraz miękkość.
  • Fototapety winylowe strukturalne – odróżnia go od winylu gładkiego struktura. Materiał przypomina w dotyku piasek, jednak wciąż z charakterystyczną przyjemnością oraz miękkością. Jest on odporny na rozciąganie oraz różnego rodzaju odkształcenia, a podobnie jak winyl gładki – również może zakryć drobne niedoskonałości na powierzchni ściany z uwagi na stosunkowo dużą gramaturę.
  • Fototapety strukturalne (samoprzylepne) – ten rodzaj fototapety charakteryzuje się posiadaniem jednej strony z klejem, przez co możliwe jest naklejenie na ścianę fototapety, bez potrzeby stosowania dodatkowego kleju. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu można bez problemu nałożyć wybraną fototapetę z zamówienia na meble (lodówki, szafki, szklane powierzchnie itp.). Ponadto, sam materiał fototapety zalicza się do klasy premium, przez jego wierne odwzorowanie barw o wysokiej intensywności oraz głębi.

Warto zaznaczyć, że bez względu na rodzaj zamówionej fototapety, w naszym sklepie otrzymają Państwo do zamówienia klej oraz instrukcję montażu – jeśli nie zdecydują się Państwo na usługę montażu fototapety naszej firmy.

Fototapety na zamówienie do wszystkich pomieszczeń

W naszej ofercie znajdą Państwo fototapety, które sprawdzą się we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Od łazienek, kuchni i przedpokojów, po salony, sypialnie, pokoje dziecięce itp. Co więcej, fototapety świetnie sprawdzą się także w przypadku pomieszczeń służbowych, różnego rodzaju biur, gabinetów, restauracji, pubów itp. Jest to świetny sposób na to, aby nadać dowolnemu pomieszczeniu większej oryginalności.

Jaki rodzaj fototapety zamówić?

Tak wiele różnych rodzajów materiałów wykorzystywanych na potrzeby fototapet sprawia, że można mieć kłopot, aby zamówić ten najbardziej właściwy w danej sytuacji. Warto pamiętać, że poszczególne fototapety różnią się od siebie także trudnością w ich montażu, co może mieć kluczowe znaczenie, jeśli decydują się Państwo na samodzielne zamontowanie fototapety. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu.

Odpowiemy na wszystkie zagadnienia, doradzimy najbardziej odpowiedni materiał fototapety uwzględniając przekazane przez Państwa informacje, a w razie trudności z samodzielnym montażem – będą mogli Państwo zdecydować się na nasze usługi w tym zakresie.

Twoje konto:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.