Fototapety z montażem

Fototapety Montaż

Fototapety montaż [usługi dodatkowe – fototapety z montażem]

Fototapety to świetny sposób na to, aby nieco ożywić dowolnie wybrane wnętrze. Sprawdzają się one zarówno na potrzeby mieszkań oraz domów prywatnych, jak i w przestrzeniach służbowych. O ile efekt końcowy jest naprawdę atrakcyjny, o tyle sam montaż fototapet może okazać się nie lada wyzwaniem dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tapetowaniem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie mogą Państwo wybrać usługi montażu fototapety. Dzięki temu nie tylko wybiorą Państwo najbardziej atrakcyjną fototapetę z naszej galerii, ale także można uzgodnić dogodny termin na montaż fototapety w Państwa wnętrzu.

Fototapety z montażem – dla kogo?

Fototapety z montażem w szczególności polecamy osobom, które nie miały nigdy do czynienia z czynnością tapetowania. Jako specjaliści założymy fototapety we wskazanym przez Państwa miejscu sprawnie i w sposób profesjonalny bez żadnych efektów nieprzyjemnych dla oka. W jakich sytuacjach szczególnie warto zostawić montaż fototapet specjalistom?

  • Nierówności ściany – w bardzo wielu lokalach w Polsce występuje tego typu problem. Wynika on z przeróżnych problemów, jednak najbardziej istotne jest to, że powierzchnia ściany jest bardzo ważna w przypadku montowania fototapety. Przez liczne nierówności spada jakość nawet najlepszego produktu, co odbija się negatywnie na walorach estetycznych.
  • Stare tapety na ścianie – zdzieranie starych tapet ze ścian nie jest prostą czynnością. Co więcej, w wielu przypadkach mogą one zakrywać wiele istotnych problemów, które wcześniej nie były widoczne, takie jak m.in. wgłębienia lub wypukłości na ścianach.
  • Stare farby na ścianie – istnieje wiele różnych technik radzenia sobie ze ścianami, jeśli wcześniej znajdowały się na nich farby. W zależności od sytuacji, można starą farbę zmatowić, umyć, jednak najlepiej jeśli zostanie ona usunięta z całej powierzchni ściany, na które ma zostać zamontowana fototapeta.

Usługi montażu fototapet

W zależności od sytuacji, mogą Państwo potrzebować mniejszej lub większej pomocy naszej firmy przy montowaniu fototapet w swoim mieszkaniu, domu lub biurze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo:

Usługa montażu fototapety/tapety

Na tę usługę najlepiej zdecydować się jeśli ściany w pomieszczeniu gdzie ma zostać zamontowana fototapeta są gładkie – bez żadnych ubytków. Jest ona przygotowana do montażu fototapety, a nam pozostaje jedynie przyjazd i nałożenie fototapety/tapety na przygotowanej powierzchni ściany do montażu.

Przygotowanie ściany + montaż fototapety

Ta usługa montażu fototapet jest idealna w sytuacji kiedy ściana, na której ma zostać zamontowana fototapeta, posiada jakieś nierówności lub znajduje się na niej jeszcze stara farba. Zadbamy o wyrównanie jej powierzchni gładzią (nie wymaga szlifowania i nie wytwarza pyłu), jednak należy pamiętać, że w przypadku większych ubytków, przy wykonywaniu tej usługi nie dokonamy napraw ściany.

Zdzieranie tapety, przygotowanie ściany + montaż fototapety

Przy wykonywaniu tej usługi, zadbamy o to, aby stare tapety zostały zdarte ze wskazanej powierzchni, a także wyrównamy nierówności ściany, które byłyby widoczne na nowej fototapecie. W ramach tej usługi nie tylko zerwiemy stare tapety ze ściany, ale także wyrównamy je gładzią, zagruntujemy oraz naklejmy nową fototapetę. W tym przypadku również należy pamiętać, że nie będziemy w stanie w ramach tej usługi naprawić większych ubytków danej ściany, które wymagają większego nakładu pracy.

Montaż fototapet – usługi dodatkowe

W przypadku, gdy Państwa sytuacja nie jest klarowna, a problemy z daną ścianą są dość duże – zachęcamy do kontaktu. Wycenimy całościową usługę oraz dołożymy wszelkich starań, aby na wskazanej ścianie fototapety zostały zamontowane jak najszybciej.

Ile kosztuje fototapeta z montażem? – cennik

W zależności od tego, na jaki rodzaj montażu fototapety zapadnie decyzja, ceny kształtują się nieco inaczej. Przede wszystkim, ostateczna cena usługi jest wyliczana na podstawie wielkości powierzchni ściany, na której ma zostać zamontowana fototapeta. Jak zatem wygląda cennik usług fototapety z montażem?

  • Usługa montażu fototapety/tapety – 50 zł. za 1m2
  • Przygotowanie ściany + montaż fototapety – 90 zł. za 1 m2
  • Zdzieranie tapety, przygotowanie ściany + montaż tapety/fototapety – 92 zł. za 1 m2

W przypadku posiadania większych problemów ze ścianą i konieczności jej naprawy – całościowy koszt usługi jest wyceniany indywidualnie podczas rozmowy.

Gdy zdecydują się Państwo na zakup, którejś z wyżej wymienionych usług, Paulina skontaktuje się z Państwem, aby ustalić dogodny termin na montaż wymarzonej fototapety.

Jak wybrać fototapetę do montażu?

W poszukiwaniu wymarzonej dekoracji na ścianę, zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej bazy wzorów. Można w niej wyszukać fototapety za pomocą wpisania interesującego słowa kluczowego lub skorzystać ze stworzonych przez nas kategorii, które uporządkowaliśmy pod kątem pomieszczeń, rodzaju wzorów itp. Mogą Państwo skorzystać także z możliwości stworzenia fototapety z własnego zdjęcia.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, które pozwolą na montaż fototapety w Państwa domu lub biurze.

Twoje konto:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.