Fototapety na wymiar

Fototapety na wymiar

Fototapety na wymiar

Fototapety coraz bardziej zyskują na popularności, a wpływ na to ma niewątpliwie ich bogata różnorodność, zarówno pod kątem motywów, kolorystyki, jak i wzorów. Fototapety można niemalże w dowolny sposób spersonalizować i nie trzeba zdawać się na gotowe szablony dostępne w sklepach. Obecnie można wybrać dowolny obraz, który chce się zobaczyć na fototapecie, dopasować jej rozmiar, a także wybrać materiał, z którego ma zostać ona wykonana. To wszystko mogą Państwo otrzymać, decydując się na fototapety na wymiar w naszej firmie.

Jakie są zalety fototapet na wymiar?

Przede wszystkim, każdą zamówioną fototapetę na wymiar w naszym sklepie, drukujemy specjalnie na zamówienie. Dopiero gdy otrzymamy wszystkie niezbędne informacje, przystępujemy do jej druku, a dzięki temu fototapeta jest maksymalnie dopasowana do Państwa preferencji. Jak można ją dostosować?

  • Obraz fototapety – może być dowolnie wybrany. Mogą Państwo zdecydować się na jeden z bazy obrazów dostępnych na naszej stronie lub wgrać własne zdjęcie, z którego stworzymy fototapetę.
  • Wymiar fototapety – mogą Państwo wskazać dowolne rozmiary fototapety przy składaniu zamówienia w naszym sklepie, który będzie na bieżąco pokazywany na podglądzie. Warto jednak pamiętać, że rozmiar fototapety powinien pokrywać się z rozmiarem powierzchni, na której ma się ona znaleźć. Jednak dla bezpieczeństwa, zaleca się zamówienie minimum 5 cm szerszych oraz wyższych fototapet na wymiar, z uwagi na możliwe zniekształcenia na powierzchni ściany.
  • Materiał fototapety – mogą Państwo wybrać spośród 5 różnych materiałów, na których drukowana jest wybrana fototapeta. Na tej podstawie wyróżnia się fototapety flizelinowe, zmywalne, strukturalne (samoprzylepne) winylowe strukturalne oraz winylowe gładkie.

Co więcej, posiadamy nowoczesną drukarkę pionową, która pozwala nam także na drukowanie dowolnie wybranego obrazu bezpośrednio na ścianie, przyjmując jej strukturę. Wydruk jest wykonywany z dokładnością do milimetra, a sam obraz jest czysty oraz trwały.

W jakich pomieszczeniach sprawdzają się fototapety?

Fototapety z uwagi na fakt, że w naszym sklepie są drukowane na wymiar, sprawdzą się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, zarówno tych służbowych, jak i prywatnych. Obecnie fototapety są produkowane z różnego rodzaju materiałów, dlatego to właśnie on będzie bardziej wpływał na to, jakie pomieszczenie można udekorować daną fototapetą.

Natomiast drukowanie fototapet na wymiar, sprawia że mogą być one wykorzystane w przeróżny sposób uwzględniając np. wiszące oraz stojące meble, okna, załamania ścian, zabudowy itp. Co zatem warto mieć szczególnie na uwadzę przy fototapetach na wymiar?

Fototapety na wymiar do kuchni

W tym przypadku bardzo ważne będzie uwzględnienie rozłożenia zabudowy kuchennej, typu kuchni (otwarta/zamknięta), jej kolorystyki, rozstawu okien itp. Dzięki temu, że fototapeta będzie wydrukowana na konkretny wymiar, można ją dostosować do bardzo różnych wielkości powierzchni ścian, które w kuchni są szczególnie częste.

Fototapety na wymiar do salonu

Salon to najczęściej odwiedzane miejsce w niemal każdym domu. Warto zatem zadbać o jego ciekawą i estetyczną aranżację, którą zapewnić mogą właśnie fototapety. Dlaczego warto wybrać właśnie fototapety na wymiar?

Gotowe produkty nie zawsze są uniwersalne i sprawdzą się w każdej wizji podczas dekoracji wnętrza. Często fototapeta nie będzie montowana na całej ścianie, a jedynie na jej fragmencie – wtedy szczególnie warto wziąć pod uwagę fototapety na wymiar.

Fototapety na wymiar do sypialni

Sypialnie mają przeróżne wielkości, a w zależności od wykorzystywanych w niej mebli, mogą mieć także mniej lub więcej miejsca na udekorowanie wnętrza fototapetą. To także przemawia za tym, że najlepiej jest zakupić fototapetę na wymiar, decydując się na dokładnie taką ilość fototapety, jaka jest potrzebna do udekorowania danego wnętrza.

Jakie motywy są popularne w fototapetach na wymiar?

Fototapety na wymiar zyskują na popularności m.in. właśnie przez swoją stosunkową dużą elastyczność w zagospodarowaniu przestrzeni domu lub biura. Można je wymierzyć na potrzeby całej ściany, ścian, jakiegoś ich kawałka, który przedziela meblościanka itp. Drukuje się jedynie tyle fototapety, ile jest faktycznie potrzebnej do aranżacji wnętrza. To powoduje, że są one coraz częściej wybierane. Warto zatem przyjrzeć się kilku najbardziej popularnym motywom fototapet na wymiar.

Fototapety 3D na wymiar

Fototapety na wymiar z uwagi na swoją specyfikę, bardzo często są zamawiane z grafikami posiadającymi efekt 3D. Z uwagi na możliwość dostosowania m.in. do małych powierzchni, które fototapeta trójwymiarowa może w optyczny i ciekawy sposób powiększyć. Często wykorzystuje się tutaj perspektywę znaną z pejzaży krajobrazów, górskich, morskich, leśnych, polnych itp.

Fototapety dla dzieci na wymiar

Fototapety dla dzieci mogą być szczególnie ciekawe, szczególnie jeśli będą wykorzystywać efekt 3D. W tym przypadku będą one często zawierać różnego rodzaju zwierzęta, bohaterów z bajek, książek, filmów, seriali (np. Avengers, Star Wars) itp.

Fototapety na wymiar – zwierzęta i krajobrazy

Natura jest chyba wiodącym motywem we wszelkiego rodzaju fototapetach. Piękno przyrody jest zaskakujące nawet dla jej znawców, a bogata kolorystyka sprawia, że można tego typu fototapety dopasować do każdej aranżacji. Dostosowując także jej wymiary, otrzymuje się pełną dowolność w ich zamontowaniu we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach.

Fototapety na wymiar jako tani sposób na aranżację wnętrz

Fototapety na wymiar drukowane na konkretne zamówienie, cechują się ogromną możliwością personalizacji. Dzięki czemu można je swobodnie dostosować do każdego wystroju, a jednocześnie jest to ciekawy sposób na urozmaicenie i ożywienie pokoju, optyczne powiększenie przestrzeni itp. Warto jednak zauważyć, że jest to wszystko realizowane także stosunkowo niewielkim kosztem.

Jednak ilość możliwości zamówienia fototapet na wymiar sprawia, że może pojawić się także wiele pytań i wątpliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich informacji, rad oraz wskazówek, dotyczących fototapet. Co więcej, nasza firma świadczy także usługi dodatkowe, w ramach których możemy osobiście zamontować u Państwa fototapetę na wymiar, a także przygotować ścianę do jej montażu.

Twoje konto:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.